Лонгборди

Лонгборд - для швидкого катання

Багато райдерів вважають, що купівля лонгборда - чудова ідея. Магазин "Крутокат" повністю з цим погоджується. Лонгборди не лише навчать базових технік катання на скейті, але й допоможуть удосконалити ваші навички. Такі дошки широкі та довгі, вони допомагають утримувати рівновагу.

Як відрізнити лонгборд від звичайного скейтборду?

Звичайні люди або навіть досвідчені райдери не завжди розуміють різницю між звичайним скейтбордом та лонгбордом. Звичайно, якщо подивитися здалеку, то різниця буде непомітна: обидва транспортні засоби функціонують однаково. Однак є кілька відмінних характеристик, які притаманні лише лонгборду.

На відміну від скейтборду, лонгборд має довгу деку, її розміри складають від 70 до 90 сантиметрів. Крім того, вона більш пружна та м'яка. Що важливо, форма деки повністю пряма (у той час як у пеннібордів і круїзерів вона вигнута). Деякі моделі лонгборда мають деку з піднятим хвостом, у такому разі їх називають кіктейлами.

Longboard - це дошка, яка надає перевагу все, що широко. Крім широкої деки, вона оснащена широкими підвісками та відповідними м'якими колесами з поліуретану. Це забезпечує легке зчеплення дошки з дорогою, а також робить її маневреною та швидкою. Широка підвіска дозволяє лонгборду бути стійкішим, а широкі колеса відмінно згладжують вібрації, які можуть виникати через нерівний асфальт або інші дефекти дорожнього покриття. Зазвичай, лонгборди купують досвідчені райдери, але часто діти обирають цей скейтборд як свій перший. Вони не призначені для великих стрибків, а створені для комфортного катання міськими дорогами та крутими спусками.

Лонгборд: опис

Перед покупкою лонгборда важливо знати його переваги та недоліки. Які характеристики роблять лонгборд зносостійким та практичним?

  • Міцна дека: вона може бути із пластику або дерева. У будь-якому випадку, така дека не трісне (якщо дотримуються всіх правил використання).
  • Покриття: може бути ребристим, шорстким, глянцевим або матовим, залежно від моделі лонгборду.
  • Лонгборд здатний витримати велике навантаження: від 80 до 120 кілограмів.
  • Основа (підвіска) такого скейтборду металева і не фарбована.
  • Використовуються гоночні підшипники abec7-abec9, які кріплять колеса до підвіски.
  • Колеса – поліуретанові, м'які та відмінно зчіплюються з дорогою.

Як обслуговувати лонгбордом?

Виробники лонгбордів дбають про те, щоб їхня продукція була надійною та довговічною. Але без належного догляду це практично неможливо. Як і будь-який спортивний інвентар, лонгборд вимагає хоча б мінімальної уваги.

При використанні лонгборду необхідно дбайливо ставитись до колес та деки. Виробники рекомендують уникати використання дошки після дощу і особливо їздити калюжами. У разі потрапляння рідини на лонгборд, він може деформуватися, особливо якщо йдеться про дерев'яні дошки. Металева основа лонгборда також може зазнати збитків у вигляді корозії. Якщо лонгборд потрапив під дощ, не треба панікувати, просто витерти його насухо. До речі, не слід мити всю дошку цілком. Краще протерти її вологою губкою. Це дозволить досягти не тільки чистоти, а й не зашкодити елементам лонгборду.

В наявності
Лонгборд Maraton Monza

Maraton Monza

3000 ₴
1899 ₴